KONST / Litografier / Färglitografier 16926379
nr 1692 6379
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografier, 4 st, Signerade, numrerade, yttermått inklusive ram: 34x40 cm. Signerad
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 april 2025
kl 18:13:40
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg